Kiralık Kapı Dedektörü için doğru adres, Elektral

Elektral A.S. ayda 400 kapı dedektörü üretmektedir. Üstelik de %93 yerlilik oranı ile YERLİ BELGELİ. Elektral A.Ş’de üretilen ThruScan Kapı Tipi Metal Dedektörleri sıfırdan – yüksek tekenolojili bir cihaz haline gelene kadar aynı fabrika içerisinde üretilir. Elektronik Kart Tasarımı, Kartların içinde koşan yazılım, donanım, Metal-Plastik-Ahşap tüm işlemler, Konveyör Bantlarda Montaj-Kalite Kontrol hepsi tek bir çatı altında yapılmaktadır.

Elektral A.Ş’de üretilen dedektörler ULUSLARARASI standardlara uygun olarak üretilir. ThruScan metal dedektörlerinin son kontrol testleri Gizli Tehdit Unsuru Metallerle ve Test Robotu ile yapılmaktadır.

Anıtkabir ThruScan Kapı Dedektörü ile korunmaktadır.

En büyük organizasyonlarda kiralık kapı, el dedektörü ve xray cihazları vermiştir. Yüksek kalite ve ekonomik çözüm için kiralamayı da ELEKTRAL’den yapabilirsiniz. Kendi kamyonlarımız ve yüksek adet stoklarımız ile 1 adetten – 500 adete kadar tüm kapı dedektörü – el dedektörü kiralama ihtiyaçlarınızı çözebiliriz.

kapı dedektörü kiralama

kiralık kapı dedektörü

Bugüne kadar birçok Miting, Universiade, Formula, Konser, Spor Karşılaşması, Yarışma, Organizasyon ve benzer yerlerde kapı dedektörü ve el dedektörü kiralama işlerinde firmamız 41 yıllık geçmişi, güçlü özsermayesi ve yetkin personeli ile kusursuz, kaliteli ve zamanında hizmet vermiştir.

Siz de düzenleyeceğiniz tüm faaliyetlerde bize ulaşabilir. Kapı Dedektörleri kiralayabilirsiniz. İrtibat Telefonu: 0.232.3767300