Güvenlik Metal Dedektörü (kapı tipi, el tipi, boy, manyetik ust arama, el dedektörü, portatif el dedektörü) gibi ürünlerin fiyatlarını burada bulabilirsiniz.

Ekonomik Dedektör, Kaliteli Detektör için doğru adrestesiniz. Elektral, ThruScan Metal Dedektörleri 40 yıldır hizmetinizde…

DIŞ MEKAN TİPİ KAPI DEDEKTÖRÜ FİYATI

Kapı dedektörünü dışarda kullanacaksanız, min IP 55 Belgeli cihaz tercih etmelisiniz. Cihaz toz, yağmur, kar ve rüzgara karşı önlemlere sahip olmalıdır. Bu tarz cihazlarda genelde 220 V gerilim cihazın içinde olmaz. Bir Power Pack ile cihazın besleme gerilimi düşük verilir (12V / 24 V gibi)

Yağmur Şapkası ile dedektör direk yağmurun üstüne gelmesi engellenir. Ayrıca paneller de kauçuk kaplıdır. Su birikintisinden plastik ayakları ile 8 cm yukarıda durur. Yan panellere ayrıca bir giydirme de yapılabilir.

yagmura dayanikli kapi

IP 65 belgeli Kapı tipi Metal Üst Arama Dedektörü

KAMERALI – YÜZ TANIMA SİSTEMLİ KAPI DEDEKTÖRÜ FİYATI

Kapı dedektörü koyulan yerde giren çıkan kişilerin yüzleri, giriş saatleri, alarm seviyeleri kayıt altına alınabilir. Ya da listeler oluşturarak

telemetrili kapı dedektörü

Giriş güvenliğinde yeni konsept – gelen kişinin fotoğrafı-saati-alarm oranı- kayıt altına alınıyor.

Kiosklu kapı dedektöründen geçen kşinin realtime alarm alınan yeri görüntüleniyor, yüzü büyüyüp ekrana geliyor, eğer blacklist ise alarm çalıyor ya da izin verilenler listesindeyse silahla geçse dahi alarm vermiyor

 

Yüz Tanıma Sistemli Kapı Dedektörünün Özellikleri

Auto Photoschoot: Gelen Geçen Algılanan Yüzleri Kayıt Altına Alır.

 Personel Read: Sistemde Kayıtlı olan Karaliste/Yeşil listedeki şahısların isimlerini sesli Okuyup Bildirmesini Sağlar

 Sensing Medium: Gece Güvenliğinde  Veya Güvenli görevlesini olmadığı zamanlarda devreye Geçirildiği zaman etrafta harekete duyarlı ne varsa güvenlik alanından uzaklasıtırmak ıcın sesli uyarı verir ayrıca o andakı goruntuyu cekıp mail atar ayrıca Tanımlanan 3 adet gsm numarasına sms bilgilendirmeside atar.

 Voice Warning : Sistemde Kayıtlı olan Karaliste Yeşil listedeki şahısların Durumlarına Gore Sesli Uyarı Verir

Welcome : Kapı Dedektöründen Geçmek isteyen İnsanlara içinden geçmeden önce sesli uyarı verir”Lütfen Üzerinizdeki Metalleri Metal Eşya Sehpasına Bırakıyınız”

Sms :Uyarıları sms gönder/gönderme

E-mail :Uyarıları gönder/gönderme

1.ModülKapı Dedektörü : Sistem kapı dedektörü ile realtime Haberleşerek anlık giriş çıkış sayılarını alarm sayılarını anlık Gösterir.

Kapı dedektörün den geçenlerin üzerinde metal var ise metalin olduğu bölgeyi Grafikte gösterir.

Kapı dedektörü ayarlar menüsü sayesinde tüm hassasiyet ayarları Yapılabilir.

2.ModülOtomatik Yüz Çekim : Eğer Otomatik Çekim Menüsü Aktif ise Sistem realtime çalışırken güvenlik alanına giren etraftaki insanlarını yüzün tesbit ederek Yüzlerini kesip Database Kayıt eder maximum 6 metre .bu kayıtlar raporlar menüsünden Listenelebilir.(Giren kişilerin Yüzlerini Çeker)

3.ModülOtomatik Pilot :Eğer otomatik pilot Seçili ise Kapı dedektorunün Etrafında  Yaklasan insanları güvenlik sesiyle uzaklaştırır insanların bölgeye girmesi önlenir. Burdaki menün amacı güvenlik personelının kısa bir süreliğine ayrılması , gece giriş güvenliğinde girişi koruma,önemli organizasyonlarda güvenli bölge oluşturma.

4.Modül –Geçiş Alarm Listesi: Yüz Database Tanımlarken Bilgileri Girilir Grubu Belirlenir Gruba Göre Uyarı Verir Eğer Beyaz Listede ise Tanır ve Ona göre Uyarı Komut Verir,Kara listedeyse Farklı uyarı Komutu verir.Burdakı Gruba göre Ayırışma Yaparak Karar verir.

5.Modül –Ziyaretçi Modülü: Büyük Kurumsal şirketlerde Cezaevlerinde Giriş Güvenliğinin Yanı sıra Gelen ziyaretçileri Yüzünü ve kimliğini kayıt altına alması amaçlanmıştır. Ziyaret Tarihleri ziyaret geçmişi Buna Bağlı Raporlardan Sorgulanabilir.Bir daha ki ziyaretler de Kişiyi  Tanır Tekrar Kayıt Olusturmadan Geçiş Yapabilir.

6.modül– Son Eklenen Liste: Yazılımın HomePage Kısmında Son Eklenen 2 Kaydı Gösterir.

7.Modül-Tesbit Edilen : Yazılımın HomePage Kısmında Beyaz Veya Karalistedeki Eşleşen Verileri Son 1 Kaydını Listeler.

8.Modül :Bilgi Ekranı: Yazılımın HomePage Kısmında Gruba Ait Kayıt Toplamları,Giriş,çıkış,alarm bilgileri, Yüz Detect Sayısı ,Otomatik Çekilen Yüz Miktarları ,Eşlesen Kayıt Toplamları ,Toplam Veri Trafiği

 9.Modül –Sesli Okuma: Eğer Sesli Okuma Menüsü Aktif ise Eşleştirdiği Databasede ki Kayıtların adını soyadını sesli Olarak Okur.

10.Modül – TC Devlet Arananlar Listesi:

http://www.terorarananlar.pol.tr/detaylar/Sayfalar/kirmizi.aspx

Burdaki Saydan Xml Teknolojisini Kullanarak Dataları realtime eşleştirme Amaçlanmıstır. Dataları xml Yoluyla Yüz Tanıma sisteminin Bağlı olduğu Black listesine Database Kayıt eder Yazılımın HomePage Kısmında Random Listenin Bilgileri döner

 10.Modül – Sms Modülü :otomatik pilot menüsünde Kullanılmaktadır.sms bilgilendirme Güvenlik Personelinin olmadığı yerde Yada Gece Güvenliğinde Aktif Hale Getirilir aynı anda 5 adet farklı numaraya Bilgi Gönderir.

11.Modül -Raporlar :Gelen Gecen Kişilerin eşgallerini Geri Dönük Tarama

-ziyaretçi Raporları

-Kapı dedektörü giriş çıkış raporları

-Genel Raporlama

12.Modül- Kayıtlardan KaraListe Ekleme: Bu menün amacı Giren Çıkan Otomatik Yüz Çekim Aktif ise herhangi içeride mekanda oluşabilecek güvenlik tehditlerde Geriye dönük raporlara bakıp eşgali belirledikten sonra bunu karalisteye almak Ve Birdaha ki Gelişinde Güvenlik Görevlerine sistemin  Uyarı vermesi amaçlanmıştır.

Hedef Geliştirme Notları  :1-Çoklu yerde ortak database Kullanma, Aydında Eklenen Eşgal izmirde de aynı sistemı kullanan Müşterinin görebilmesi ve eşgali tanıması.

2-Çoklu bölgelerde eşgalin nerden tesbit edldiği ile ilgili harita konum bilgileri.adı soyadı konumu mail ve sms atarak bilgilendirme.

3-Akıllık dedektör : Gsm Modem Eklenerek gece koruma için algılanan tehdit unsurunda tanımlı numaraları veya en yakın polis merkezini araması

ÖZEL PROJELERDE KAPI DEDEKTÖRÜ KULLANIMI

1-Ceza Evlerinde Ziyaretçi Giriş Kayıtlarında mahkum ve ziyaretçi Takibi

2-Kreş Güvenliğinde Örnek :Kreşteki Ögrenci velilerin kaydı alındı.Bir dahaki Gelişlerinde sistemden eşgal sorgulanır  eğer eşgal tutuyorsa cocugunu alabılır değilse alamaz kayıt anne veya baba

3-toplu alışveriş merkezlerınde girişe konularak doğru konuma giren çıkanların yuzunu ceker herhangi bir Hırsızlık  olayda gerı donuk kayıtlara bakılarak karalisteye eklenebilir