elektral hakkında

Kapı dedektörü, X-ray bagaj arama, el dedektörü konularında TÜRKİYE’DE üretim yapan en eski firmayız. T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca ARGE MERKEZİ ilan edildik.

Kuruluş: 1978

Kapalı Alan: 20.000 m2

  • 60’dan fazla Ülkeye İhracat, İNOVASYON BİRİNCİLİK ödülü,

Milli Savunma Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Devlet Hava Meydanları, Jandarma en önemli Türkiye referanslarımız…

Güvenlik Metal Dedektörünü 1995 senesinden beri üreten, dünyadaki bütün normları takip eden, buna göre 7 çeşit kapı tipi üst arama dedektörü, 4 çeşit de el tipi metal dedektörü üretimi yapan MİLLİ bir fabrikayız.

Kapı dedektörü fabrikası üretimi için (hakkımızda) lütfen elektral tanıtım filmimizi izleyiniz.

thruscan üretim

elektral izmir

Bünyesinde ARGE LABORATUARI, ÜRGE LABORATUARI, ELEKTRONİK DİZGİ TESİSİ, PLASTİK ATÖLYESİ, METAL CNC ATÖLYESİ (FİBER LAZER, PUNCH, CNC ABKANTLAR), ROBOT KAYNAK, ROBOT KAPI TEST ALETLERİNİN olduğu ayda 400-500 Kapı Dedektörü üreten ve satabilen bir fabrikayız.

 

Neden metal dedektör elektral’den alınır?

40 yıldır üreten, 60 Ülkeye ihraç eden, Dünyada ECAC, NIJ 0601.02 gibi normları sağlayan, Kalite, Ekonomi ve Servis Güvencesi sunan,
Gelişmiş özelliklerde cihazlarla yabancı kapı dedektörü üretenlerden üstün özellikleri, çok daha ekonomik sunduğundan…
20 sayfalık referans listesi ile TÜRKİYENİN EN ÇOK REFERANSA ve EN ESKİ FİRMA olmasına ek, EN BÜYÜK TESİSİNE VE YATIRIMINA sahip olan da yine ELEKTRAL A.Ş.’dir.

elektral

DHMİ kapı dedektörü

Havalimanı, Hapishane, Askeri Tesis, Karakol, Emniyet, Jandarma, Belediye, Valilik, Kamu Kurumları, Okullar, Tren İstasyonları, Metro, Vapur İskeleleri, Spor Tesisleri, Alışveriş Merkezleri, Tapınaklar, Müzeler, Ören Yerleri, Miting Alanları, Tiyatro, Sinema Girişleri, Oteller, Turistik tesis girişlerinde ThruScan Kapı tipi Üst Arama Dedektörleri 20 senenin üzerinde çalışmaktadır.

Kapı detektöründe 2 yıl ücretsiz, 10 yıl garanti veriyoruz. Teknik servisimize 7/24 ulaşabileceğiniz 05493767306 no’lu hattımız vardır. 40 yıldır ürettiği malın arkasında duran Üretici ile irtibatta olacaksınız.

Elektral’ın başarısını gören bazı merdiven altı firmalar bir masa, bir kasa mantığıyla dedektör imalatına girmişlerdir. Elektromanyetizma derin bilgi deneyim isteyen bir konu olup, ThruScan Metal Dedektörleri bugün nanoteknoloji ile üretilmektedir.

Dedektörlerde olması gereken AYIRIM (discriminasyon) sadece sayılı üreticilerde vardır. Bunlardan bir tanesi ELEKTRAL’dır.

Siz de aldığınız metal dedektörü yıllarca kullanmak,
satış sonrası hizmette sıkıntı çekmemek,
Dünyanın en önemli 3 üreticisinden birisi ile çalışmak için bizi tercih edin.

Elektral; dün, bugün ve her zaman sizinle…..