Boy tipi üst arama dedektörü

kapı tipi metal dedektörü

Dünyada kapı tipi metal dedektör çeşitleri ve üreten belli başlı ülkeler Amerika, İtalya, Türkiye, Hindistan, Kore ve Çin’dir.

Ülkemize bu Ülkelerden getirilen cihazlardan Uzakdoğu harici olanlar genellikle DHMİ (devlet hava meydanları işletmesi), EGM (emniyet genel müdürlüğü), MSB (milli savunma bakanlığı) gibi büyük ihalelere teklif veren İthalatçı 2-3 firma tarafından getirilmektedir.

Diğer yandan Uzakdoğudan ürün getiren 6-7 firma vardır. Bu firmalar genellikle en ekonomik kapı tipi metal dedektör alma yarışındadır. Türkiyeye ithal ettikleri kapı dedektörleri 220 $- 400 $ aralığında cihazlardır. Amaçları en ekonomik satmaktır. Sadece “satmak”. Satış sonrası  hizmet, cihaz özellikleri vb. kriteleri göz ardı tutarlar.

KAPI DEDEKTÖRÜ SADECE PANEL VE KIRMIZI ALARM IŞIKLARI DEĞİLDİR. BİR AKSESUAR DA DEĞİLDİR.

KAPI DEDEKTÖRÜNÜ ALMADAN ÖNCE ALACAĞINIZ YERİ MUTLAKA ARAŞTIRINIZ.

SON DÖNEMDE ÜRETİCİYİZ DİYE ÇIKAN BAZI MERDİVENALTI FİRMALAR UZAKDOĞUDAN GETİRDİKLERİ CİHAZLARI DEĞİŞTİRİP, PİYASAYA ARZ ETMEKTEDİR. BUNLARDAN UZAK DURUNUZ. 10 YIL ÖMRÜ OLAN BU CİHAZLARI, 2 SENELİK FİRMALARDAN ALMAYINIZ.

Elektral A.Ş‘de 7 çeşit kapı tipi metal dedektörünü 20 seneden fazla süredir üretmektedir. Yüksek teknoloji bu cihazlar Alman Cezaevleri, Alman Adalet Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı Sarayımız, Anıtkabir, Taiwan Havalimanı, Franfurt Havalimanı, Viyena Havalimanı, Başbakanlık gibi önemli noktalarda kullanılmaktadır. Kullanacağınız yerin stratejik önemine göre EKONOMİK – ORTA TEHDİT – YÜKSEK TEHDİT sınıfta Kapı tipi Üst Arama Cihazlarımızı kullanabilirsiniz.

ThruScan s3 ve ThruScan s6 kapı tipi metal dedektörü (boy dedektörü)    —– EKONOMİK modellerimizdir:
Uzakdoğuda üretilen düşük kaliteli metal dedektörlere göre çok daha efektif koruma sağlar.

ThruScan s9 ve ThruScan sX kapı tipi üst arama metal dedektörü (silah dedektörü)    —– ORTA TEHDİT modellerimizdir:
Avrupa’da üretilen rakip üreticilerin cihazları ile özellikleri benzer olup, Fiyat/Performans oranı yüksektir.

ThruScan sX-i ve ThruScan s15-i kapı dedektörü (duyarlı kapı)    —– YÜKSEK TEHDİT modellerimizdir:
Hapishane, Emniyet, Askeri Tesis, Havaalanları ve benzeri Yüksek tehdit yerlerde kullanılır.

Dikkat!…

Kapı tipi metal dedektör alırken mutlaka uzaktan erişim software olup olmadığını sorgulayın, Eşgal Belirleme sistemi  kapı tipi metal dedektör içinden geçen şüpheli kişilerin fotoğraflarını çekip, saklayabilirsiniz.